Serdecznie Witam

Home Forums Powitanie Przedstaw się Serdecznie Witam

  • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #1348
    Dawid
    Participant

    Mam na imie Dawid i chciałem wszystkich ładnie powitać otóz jak może niektórym juz wiadomo zakupiłem zielonego korsarza . Mieszkam w Zbąszyniu żeglarstwo podłapałem w gimnazjum, pływałem na omegach i zefirze , lubie otwarte pokłady i z tąd ta miłośc chyba do Korsarza mi przyszła:D Chrzest bojowy mamy juz za soba. Ładne wiatry u nas byly ostatnio koło 6 . oto krotka relacja z pierwszego pływania :
    łodeczke zwodowalismy na działce u kumpla wypływamy na pagajach bo inaczej sie nie da w tym trzcinowisku, okolo metrowe fale ładnie nami miotały ,ale udało sie, wyszlismy na otwarta wode a tu miecz nie idzie na dół (nowy fartuch okazał sie za szczelny ) to nawracamy, łodka na bok ja do wody i tne ,precyzji w tym cieciu co prawda nie było . Wyszedłem z wody oderwałem 2 pijawki ze swojej nogi i zabieramy sie do podejścia nr 2:D Juz bylo lepiej mieczyk poszedł grot stawiony genua tez poszła i lecimy. Ze skrzynki fontanna ale wrażenia przednie , szkwał za szkwałem i genue nam porwało :D Na samym grocie to nie to samo więc zawineliśmy do domku. Na drugi dzien juz foczek zszyty waiterek spokojniejszy i juz było cudnie. Troche pracy przed nami ale od czegos trzeba zacząć.
    Pozdro dla wszystkich.

    #2769
    Bogdan Knitter
    Keymaster

    Witaj,

    cieszymy sie bardzo, ze odkryles w sobie zamilowanie do „naszej” klasy :)
    i oczywiscie od razu zapraszamy na pierwsze tegoroczne regaty do charzykowa 01-02.06.2013.
    Bedziecie mieli okazje poznac wielu milosnikow klasy Korsarz i z pewnoscia mozecie dostac pare cennych wskazowek na temat szybkiego plywania ;)
    Takie spotkania nie zdarzaja sie zbyt czesto i warto brac w nich udzial, a Charzykowy nie daleko od Poznania.

    pozdrawiam,
    Bogdan

    #2770

    hej Bitels ;)

    witamy w rodzinie Korsarzy. Zapraszamy Was oczywiście na wszystkie nasze spotkania oraz do aktywności na forum i na facebooku: https://www.facebook.com/KlasaKorsarz

    mocnych wiatrów i do zobaczenia!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

korsar.pl © 2024. All rights reserved.