Home › Fora › Powitanie › Przedstaw się › Ahoj › Odpowiedz na: Ahoj
7 marca 2013 o 09:42
#2683
Klucznik
Hej Lukasz,
ciesze sie, ze moje przezycia w drodze do Korsarza odzwierciedlaja Twoje mysli 
a jeszcze bardziej cieszy mnie to, ze moglem Tobie pomoc w zakupie POL 22 
teraz juz tylko pozostaje nam spotkac sie na wodzie i powalczyc, a po regatach spotkac sie przy ognisku i pogadac
wiadomo o czym …..

pozdrawiam,
Bogdan

