Home › Fora › Regaty, spotkania, zloty › Puchar Polski klasy Korsarz › Zmiany sterników i załogantów › Odpowiedz na: Zmiany sterników i załogantów
18 marca 2014 o 11:51
#2991
Klucznik
acha, to ciekawy argument.
czyli zwyciezca Pucharu Polski ma zostac np. MaBe ?


