Odpowiedz na: Remont POL – 18

Home Fora Rozmowy o Korsarzu Rozmaitości Remont POL – 18 Odpowiedz na: Remont POL – 18

#2706
Zdzisław
Uczestnik

Dzięki zaproszeniu Łukasza (klasa 505), ja i mój załogant mieliśmy okazję brać udział w szkoleniu klasy 505 na temat trymowania łódki oraz regat. Kapitalna sprawa, teraz czuję się znacznie lepiej, bo już wiem, o co w tym wszystkim chodzi:)

Łukasz objaśniający zawiłości trymowania łódki (foto by Alina Limańska)

[attachment=127]IMG_1303kopia.jpg[/attachment]

Teoria i przepisy regatowe (foto by Alina Limańska)

[attachment=128]IMG_1338kopia.jpg[/attachment]

korsar.pl © 2026. All rights reserved.