Home › Fora › Powitanie › Przedstaw się › Ahoy Korsarze!!! › Odpowiedz na: Ahoy Korsarze!!!
25 września 2015 o 14:33
#2062
Uczestnik
Myślę, że kombinacja laminatowy kadłub, drewniany pokład to idealne połączenie pod kątem funkcjonalno-estetycznym, ale cały laminat też byłby OK. Budżet ok. 2000 EUR za łódkę z kompletem żagli i przyczepką ze zintegrowanym wózkiem slipowym (bardzo mi się podoba to rozwiązanie). Do Niemiec mogę się po odbiór wybrać choć języka niemieckiego ni w ząb nie znam. Za to angielski dobrze. Tak jak wspomniałem, bardzo mi się nie spieszy, w tym sezonie już nie popływam, więc wolałbym wyczekać na jakąś okazję, a koniec sezonu to chyba najlepszy czas na złapanie okazji.
Yogi

