Home › Fora › Powitanie › Przedstaw się › Dzień dobry › Odpowiedz na: Dzień dobry
27 sierpnia 2015 o 09:39
#2043
Klucznik
@Grzegorz
bylem przekonany ze nie szukasz lodki calej z drewna,
ale jezeli tak, to mam cos bardzo podobnego juz w Polsce, tylko troche nowsza,w tej samej cenie posiadajaca juz tubus na dziobie. Jezeli jestes zainteresowany, to mozemy sie umowic na ogledziny w Charzykowie, termin od 17.09.
pozdrawiam,
Bogdan

