Odpowiedz na: Korsarz z Łodzi

Home Fora Powitanie Przedstaw się Korsarz z Łodzi Odpowiedz na: Korsarz z Łodzi

#1990
Tadek
Uczestnik

Ja bym jarzma nie klejił. Moim zdaniem lepiej kupić sklejkę i zrobić nowe.
Nie będziesz miał problemu z luzującymi się wkrętami od opasek zawiasów.
Rumpel oczyść i sklej klejem wodoodpornym, a potem w podkład epoksydowy i lakier – jarzmo również.
Cząstki metalowe do polerki i będzie miało wygląd.

korsar.pl © 2026. All rights reserved.