Home › Fora › Powitanie › Przedstaw się › Korsarz z Łodzi › Odpowiedz na: Korsarz z Łodzi
30 maja 2019 o 13:55
#1990
Uczestnik
Ja bym jarzma nie klejił. Moim zdaniem lepiej kupić sklejkę i zrobić nowe.
Nie będziesz miał problemu z luzującymi się wkrętami od opasek zawiasów.
Rumpel oczyść i sklej klejem wodoodpornym, a potem w podkład epoksydowy i lakier – jarzmo również.
Cząstki metalowe do polerki i będzie miało wygląd.

