Home › Fora › Powitanie › Przedstaw się › O sobie › Odpowiedz na: O sobie
9 lutego 2015 o 11:46
#1567
Uczestnik
cześć i czołem
WITAMY NA POKŁADZIE
trafiles najlepiej jak mogłeś, czyli do amatorskiej klasy regatowej, w której pływają sami pozytywnie zakręceni ludzie 
Napisz parę słów o swoim korsarzu. Gdzie go kupiłeś,który rok etc.
Mam nadzieje że zdążysz wyszykować go do weekandu majowego. Regaty rozpoczecia sezonu ciesza się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem!
Pozdrawiam serdecznie i czekam na info
Ahoj!

